Αποτελέσματα Ασκουμένων Δικηγόρων Επιτροπής Επάρκειας Πτυχιούχων Νομικής Εξωτερικού

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Μόνιμη Επιτροπή Δοκιμασίας Επάρκειας ανακοινώνει την ολοκλήρωση της  διαδικασίας αναφορικά με τις εξετάσεις που διεξήχθησαν ενώπιον της την 25η, 26η και 27η Απριλίου 2016.

Ακολουθεί πίνακας επιτυχόντων ανά εξεταζόμενο μάθημα :

           

            ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΕΤΡΑ
  2. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΔΑΦΝΗ – ΟΛΓΑ – ΕΥΦΗΜΙΑ
  3. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  4. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  5. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΜΕΛΙΣΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ
  7. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  8. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
  9. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

      ΑΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

  1. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΓΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΚΥΡΙΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  7. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  8. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  9. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  11. ΠΑΠΑΝΤΖΙΚΟΥ ΖΩΗ
  12. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  13. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  14. ΡΕΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  15. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  16. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

      ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑ

  1. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ
  2. ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
  5. ΚΟΖΩΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ
  6. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  7. ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  8. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  9. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  11. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΪΑ
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  14. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  15. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  16. ΠΕΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  17. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  18. ΡΕΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  19. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  20. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  21. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΤΣΑ
  22. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  23. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

      ΠΟΙΝΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

  1. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ
  2. ΓΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΕΤΡΑ
  5. ΔΕΠΟΣ-ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΚΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  8. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  9. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  10. ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ
  11. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  12. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  13. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  14. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
  16. ΜΠΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  18. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  19. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  20. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  21. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  22. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  23. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  24. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  25. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  26. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

      ΠΟΙΝΙΚΗ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑ

1.   ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ

2.   ΒΕΡΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  1. ΚΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  3. ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ - ΘΩΜΑΣ
  4. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  5. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ
  7. ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  8. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  9. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  11. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΪΑ
  13. ΜΠΕΓΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΡΙΑΔΝΗ
  14. ΜΠΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  17. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  18. ΠΑΠΑΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  19. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  20. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  21. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  22. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  23. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  24. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  25. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

      ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

1. ΔΕΠΟΣ –ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.   ΚΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

  1. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  2. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  3. ΛΙΑΠΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
  4. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΠΑΒΛΟΒΑ ΟΞΑΝΑ
  6. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  7. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  8. ΠΕΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  10. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  11. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  13. ΦΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑ

1.   ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΕΤΡΑ
  3. ΔΕΠΟΣ-ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΚΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  5. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  6. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  7. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  8. ΛΙΑΠΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
  9. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  11. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΪΑ
  13. ΜΠΕΓΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΡΙΑΔΝΗ
  14. ΜΠΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  15. ΠΑΒΛΟΒΑ ΟΞΑΝΑ
  16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  17. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  18. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  19. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  20. ΠΕΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  21. ΠΟΖΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΑ
  22. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  23. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  24. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  25. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  26. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΦΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Οι υποψήφιοι μπορούν να πληροφορούνται την βαθμολογία τους ανά εξεταζόμενο μάθημα από τη Γραμματέα της Μόνιμης Επιτροπής Δοκιμασίας Επάρκειας, κα Βασιλική Ζυγούρη (Ακαδημίας 60, 2ος όροφος – νέο κτίριο, τηλ : 210-3398147).

Τελευταία Νέα

Ανακοινώσεις ΕΑΝΔΑ
16:55
24/04/19
Ένωση Ασκουμένων και Νέων Δικηγόρων Αθηνών          ...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
10:25
22/04/19
Ολοκληρώθηκε το 14ο Πανελλήνιο Συνέδριο Δικηγορικών Συλλόγων, όπου υπερψηφίστηκαν από την...
Εκδηλώσεις
21:53
18/04/19
 H ELSA (European Law Students’ Association) Athens διοργανώνει Summer School με...
Εκδηλώσεις
17:28
18/04/19
Το Διαδίκτυο και τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης αποτελούν αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας...
Ανακοινώσεις Δικαστηρίων
17:25
18/04/19
Κατόπιν σχετικής αποφάσεως, παρακαλούνται οι συνάδελφοι να παραλάβουν σχετικά από το Διοικητικό...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
18:53
17/04/19
Πρωτοβουλίες για τη διευκόλυνση της εκλογικής διαδικασίας που αφορά τις Ευρωεκλογές και τις...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
14:56
16/04/19
Σήμερα, 15.4.2019, έλαβε χώρα συνάντηση των εκπροσώπων των επιστημόνων που μετέχουν στη...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
14:55
16/04/19
Το Α1 Τμήμα του Αρείου Πάγου, ανταποκρινόμενο στο αίτημα του Προέδρου της Ολομέλειας των Προέδρων...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
14:54
16/04/19
Οι ασκούμενοι δικηγόροι που επιθυμούν να διορισθούν (ή να εξαιρεθούν) ως δικαστικοί αντιπρόσωποι...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
14:53
16/04/19
Οσοι δικηγόροι, αλλά και ασκούμενοι επιθυμούν να διορισθούν (ή να εξαιρεθούν ) ως δικαστικοί...