Αποτελέσματα Ασκουμένων Δικηγόρων Επιτροπής Επάρκειας Πτυχιούχων Νομικής Εξωτερικού

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Μόνιμη Επιτροπή Δοκιμασίας Επάρκειας ανακοινώνει την ολοκλήρωση της  διαδικασίας αναφορικά με τις εξετάσεις που διεξήχθησαν ενώπιον της την 25η, 26η και 27η Απριλίου 2016.

Ακολουθεί πίνακας επιτυχόντων ανά εξεταζόμενο μάθημα :

           

            ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΕΤΡΑ
  2. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΔΑΦΝΗ – ΟΛΓΑ – ΕΥΦΗΜΙΑ
  3. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  4. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  5. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΜΕΛΙΣΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ
  7. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  8. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
  9. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

      ΑΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

  1. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  3. ΓΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΚΥΡΙΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  7. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  8. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  9. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  10. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  11. ΠΑΠΑΝΤΖΙΚΟΥ ΖΩΗ
  12. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  13. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  14. ΡΕΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  15. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  16. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

      ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑ

  1. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ
  2. ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
  5. ΚΟΖΩΝΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ
  6. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  7. ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  8. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  9. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  11. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΪΑ
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  14. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  15. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  16. ΠΕΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  17. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  18. ΡΕΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  19. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  20. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  21. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΤΣΑ
  22. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  23. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

      ΠΟΙΝΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

  1. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ
  2. ΓΑΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΕΤΡΑ
  5. ΔΕΠΟΣ-ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΚΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  7. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  8. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  9. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  10. ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ
  11. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  12. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  13. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  14. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  15. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
  16. ΜΠΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  18. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  19. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  20. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  21. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  22. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  23. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  24. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  25. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  26. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

      ΠΟΙΝΙΚΗ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑ

1.   ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ

2.   ΒΕΡΤΣΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

  1. ΚΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  3. ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ - ΘΩΜΑΣ
  4. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  5. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  6. ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ
  7. ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  8. ΜΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  9. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  11. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΪΑ
  13. ΜΠΕΓΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΡΙΑΔΝΗ
  14. ΜΠΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  15. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  17. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  18. ΠΑΠΑΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  19. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  20. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  21. ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  22. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  23. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  24. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  25. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

      ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ

1. ΔΕΠΟΣ –ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2.   ΚΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

  1. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  2. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  3. ΛΙΑΠΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
  4. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΠΑΒΛΟΒΑ ΟΞΑΝΑ
  6. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  7. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  8. ΠΕΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  10. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  11. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  13. ΦΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΔΙΚΟΝΟΜΙΑ

1.   ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΑΘΗΝΑ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΕΤΡΑ
  3. ΔΕΠΟΣ-ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΚΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  5. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ
  6. ΛΑΓΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
  7. ΛΕΪΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  8. ΛΙΑΠΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
  9. ΜΙΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ
  11. ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΪΑ
  13. ΜΠΕΓΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΡΙΑΔΝΗ
  14. ΜΠΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
  15. ΠΑΒΛΟΒΑ ΟΞΑΝΑ
  16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  17. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  18. ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  19. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ
  20. ΠΕΣΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  21. ΠΟΖΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΑ
  22. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  23. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  24. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  25. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  26. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΦΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Οι υποψήφιοι μπορούν να πληροφορούνται την βαθμολογία τους ανά εξεταζόμενο μάθημα από τη Γραμματέα της Μόνιμης Επιτροπής Δοκιμασίας Επάρκειας, κα Βασιλική Ζυγούρη (Ακαδημίας 60, 2ος όροφος – νέο κτίριο, τηλ : 210-3398147).

Τελευταία Νέα

Ανακοινώσεις ΕΑΝΔΑ
18:02
16/07/19
Εκδηλώσεις
09:35
15/07/19
Η Ένωση Ασκουμένων και Νέων Δικηγόρων Αθηνών πριν τις καλοκαιρινές διακοπές διοργανώνει τον...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
10:46
11/07/19
Αναρτάται ο Ασφαλιστικός Οδηγός εκκαθάρισης ΕΦΚΑ 2018, που συνέταξε ο σύμβουλος του ΔΣΑ Ανδρέας...
Ανακοινώσεις Δικαστηρίων
14:55
09/07/19
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ...
Ανακοινώσεις ΕΑΝΔΑ
09:54
09/07/19
Ένωση Ασκουμένων και Νέων Δικηγόρων Αθηνών               ...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
10:50
05/07/19
  Αναρτώνται συγκριτικοί πίνακες του νέου Ποινικού Κώδικα και του νέου Κώδικα Ποινικής...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
14:48
04/07/19
Από το Σάββατο 6/7 έως την Κυριακή 7/7 στα τηλέφωνα 210-3398107 210-3398111 και 210-3398196, θα...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
11:15
04/07/19
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε σήμερα στην αίθουσα τελετών του ΔΣΑ το πρώτο σεμινάριο δικαστικών...
Ανακοινώσεις Δικαστηρίων
13:14
03/07/19
Στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε το Πρακτικό 2 και τους Πίνακες Διαλογής που μπορείτε να...
Ανακοινώσεις ΔΣΑ
13:00
02/07/19
Επισυνάπτεται ο πρακτικός οδηγός του Δικαστικού Αντιπροσώπου στις Βουλευτικές Εκλογές της 7ης...