επίδοση αναγνωριστικής αγωγής

destav
Εικόνα: destav
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 23/06/2009

Η αναγνωριστική αγωγή κυριότητος επιδίδεται υποχρεωτικά και στη Δ.Ο.Υ?

tzelis
Εικόνα: tzelis
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 25/07/2008

Όχι, βλέπε άρθρο 37 παρα. 1 ν. 2065/1992.