το ΤΑΝ ΤΕΑΔ έδωσε παράταση ως προς την καταβολή των εισφορών 2010?

7 απαντήσεις [Τελευταία καταχώρηση]
ntakhs_82
Εικόνα: ntakhs_82
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 16/01/2009

Το ΤΑν ΤΕΑΔ έδωσε παράταση ως προς την καταβολή των εισφορών 2010? η πρέπει να καταβληθούν έως και τη Δευτέρα??

gpot
Εικόνα: gpot
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 03/10/2010

Μεχρι 28/2 ,δεν ανακοινωθηκε ακομη κπ παραταση

bessonova
Εικόνα: bessonova
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 28/08/2008

Σε μια φιλη μου που μιλησε τηλεφωνικα με τα ταμεια της ειπαν πως θα δοθει παραταση μεχρι μαιο ιουνιο...οποιος ξερει κατι πιο συγκεκριμένο και έχει πιο σαφη ενημερωση ας το επιβεβαιωσει!

tzelis
Εικόνα: tzelis
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 25/07/2008

Από το Σύλλογό μας εστάλλει sms "Προφορική παράταση από το Ταμείο Νομικών για παράδοση βιβλιαρίων  έως 30-6-2011"....

CosmicVoyager
Εικόνα: CosmicVoyager
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 13/11/2008

Η παράταση εννοείται ότι είναι χωρίς πρόσθετη επιβάρυνση έτσι δεν είναι?????

tyset25
Εικόνα: tyset25
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 03/06/2010

Ναι, μέχρι ιούνιο είναι χωρίς επιβάρυνση.

nefili
Εικόνα: nefili
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 28/03/2009

ΑΝ ΑΝΑΝΕΩΣΩ ΤΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΜΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ(ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ) ΘΑ ΥΠΟΣΤΩ ΩΣ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΗ ΜΗ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΔΛΝΔ?

liontarina1
Εικόνα: liontarina1
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 02/05/2009

Η δικηγορική ταυτότητα πρέπει να έχει ανανεωθεί πριν την καταβολή του ΕΔΛΝΔ.. (η καταβολή γίνεται κάθε 6 μήνες)

Το επόμενο μέρισμα θα καταβληθεί ΙΟΥΝΙΟ 2011, οπότε μέχρι τότε πρέπει να έχεις ανανεώσει την ταυτότητά σου, άρα μην τρομάζεις, δεν κινδυνεύεις σε καμία περίπτωση να χάσεις το μέρισμα ΕΔΛΝΔ, επειδή την 1/3/2011 δεν είχες ανανεώσει. Ενδεικτικά σου αναφέρω ότι αρκετοί δικηγόροι την ανανεώνουν Μάρτιο-Απρίλιο, και δεν είσαι η μοναδική...