ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΑΙΤΗΣΗΣ ΑΡ.6 ΠΑΡ.3 Ν.2664/98

zoi v.
Εικόνα: zoi v.
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 08/12/2009

Μήπως μπορεί κανείς να με βοηθησεί?? Χρειάζομαι ένα υπόδειγμα για την αίτηση του αρθρου 6 παρ.3 του Ν. 2664/1998. Ο πελάτης έχει ένα ακίνητο το οποίο το μεταβίβασαν οι γονείς προφορικα σε αυτόν. Τώρα το κτηματολόγιο το έχει ως αγνώστου ιδιοκτήτη.

tzelis
Εικόνα: tzelis
Εκτός σύνδεσης
Ημ. Εγγραφής: 25/07/2008

Δες στο http://www.paradissis.com/ypodeigmata_index_doc.html και υπό το στοιχείο <<κτηματολόγιο>>. Είναι επιτρεπτή η διόρθωση με το άρθρο 6 παρ. 3 του ν. 2664/98 από πρόσωπο με κυριότητα κτηθείσα με έκτακτη χρησικτησία.